זרקור מנהלים

"שלום חברים!
סוף סוף עשינו זאת!
סוף סוף? כן, סוף סוף!

אבל… זה לא באמת סוף, משום שזאת רק ההתחלה.

פגשתי את מירי שחף לוי לראשונה  בקיץ של שנת 2012, בניו יורק, בכנס השנתי של מנהלי התוכנית כיתות רוקדות. פייר דוליין הציג לי את מירי, דיברנו על התוכנית והתחלנו לחשוב איך נוכל לחבר את ילדי פיטסבורג עם ילדי ישראל.

בקפיצה זריזה אל חודש פברואר שנת 2015, מירי שולחת אלי מייל ומספרת לי שהעיר פיטסבורג היא עיר תאומה של העיר כרמיאל שבה שני בתי ספר המשתתפים בכיתות רוקדות השנה. התחלנו לדבר על הפרטים ובעיקר על הפרשי השעות – כרמיאל מקדימה את פיטסבורג בשש שעות! להפתעתנו גילינו שלמרות זאת, לוחות הזמנים מתאימים – ארוע הסיום, הנשף, בכרמיאל יתקיים אחר הצהריים כשהתלמידים בפיטסבורג נמצאים בבית הספר – מושלם!

עשינו זאת! זה לא היה קל אבל זאת הייתה חוויה נפלאה. תלמידי בתי הספר Linden, Colfax, Lincoln המשתתפים בתכנית כיתות רוקדות בפיטסבורג יצרו קשר באמצעות face time ו-skype עם התלמידים מבתי הספר כלנית והדקל בכרמיאל.

וואווו! התלמידים מפיטסבורג למדו קצת עברית הריעו לחברים החדשים מכרמיאל, רקדו יחד איתם את הסטומפ אמרו תודה רבה ונפרדו לשלום.

מירי, אנחנו מצפים לפגוש שוב בשיחת סקייפ את החברים החדשים. תהנו מהתמונות הארוע המרגש הזה. תודה לכולם ובמיוחד לילדים מפיטסבורג ומכרמיאל!"

מארק רוגלסקי

הנה הלינק ובו תמונות משני קצוות תבל….
http://dancingclassroomspgh.org/2015/03/19/shalom-chaverim-hello-friends-in-hebrew-dcpittsburgh-and-karmiel-israel-connect/